NAUJI Apartamentai, Vasario 16-osios gatvė, Palanga

Nauji Studio Apartamentai (50 kv.m.), 2 aukštas, Vasario 16-osios gatvė, Palanga

Tai šiuolaikiškai Naujai įrengti Apartamentai su atskiru įėjimu, antrame aukšte. Tinka šeimoms su vaikais, atvykstantiems keliautojams, bei komforto ieškantiems poilsiautojams. Išplanavimas. Apartamentuose yra dvigulė lova su 2 naktiniais staliukais, televizorius. … Papildoma informacija „Nauji Studio Apartamentai (50 kv.m.), 2 aukštas, Vasario 16-osios gatvė, Palanga”

Išsamiau

Kaina prasideda nuo: 90 per night (+taxes and fees)

Peržiūrėti išsamią informaciją


Nauji Studio Apartamentai (30 kv.m.), 1 aukštas, Vasario 16-osios gatvė, Palanga

Tai šiuolaikiškai Naujai įrengti Apartamentai su atskiru įėjimu, pirmame aukšte. Tinka šeimoms su vaikais, atvykstantiems keliautojams, bei komforto ieškantiems poilsiautojams. Išplanavimas. Apartamentuose yra dvigulė lova su 2 naktiniais staliukais, televizorius. … Papildoma informacija „Nauji Studio Apartamentai (30 kv.m.), 1 aukštas, Vasario 16-osios gatvė, Palanga”

Išsamiau

Kaina prasideda nuo: 90 per night (+taxes and fees)

Peržiūrėti išsamią informaciją


Nauji 2-jų Miegamųjų Apartamentai (80 kv.m.) per 2 aukštus, Vasario 16-osios gatvė, Palanga

Jaukūs Naujai įrengti dviejų miegamųjų Apartamentai per 2 aukštus, Palangos centre. Tinka šeimoms su vaikais, atvykstantiems keliautojmas, bei komforto ieškantiems poilsiautojams. Išplanavimas: Pirmame aukšte – miegamasis su dvigule lova ir … Papildoma informacija „Nauji 2-jų Miegamųjų Apartamentai (80 kv.m.) per 2 aukštus, Vasario 16-osios gatvė, Palanga”

Išsamiau

Kaina prasideda nuo: 180 per night (+taxes and fees)

Peržiūrėti išsamią informaciją